Český pointer a setter klub

INZERCE


Text inzerce zašlete na email informačnímu referentovi.
Nezapomeňte uvést své kontaktní údaje. Inzerát mohou podávat pouze členové ČPSK. Inzerát bude zveřejněn 2 měsíce, poté bude smazán.

Pravidla pro vkládání inzerátů:
Inzeráty nesmí odporovat chovatelským zásadám ČPSK, musí souviset s klubovými plemeny (pointry a setry), jejich chovem, výcvikem nebo souvisejícími činnostmi. Za obsah inzerátů odpovídají výhradně ty osoby, které inzerát na naše stránky vložily.

POINTER

Prodám štěňata pointerů z opakovaného a osvědčeného spojení po kvalitních rodičích.
Matka: Edith Luční Květ
Otec: Bix Bohemia Frony.
Narozená 16.1.2024. Barvy hnědobílá, černobílá, žlutobílá. Předpoklad výborného exterieru i práce.
Tel.: 737 232 007


Datum vložení inzerátu: 19.1.2024

GORDONSETR

Cytius Red Fern Hunters
(Cedric z Holubické stráně x Darsy Pexeso)
*6. 1. 2023, shání nový AKTIVNÍ domov

Cíťa je frajer a je pro každou legraci, jen mu musí někdo ukázat, že to legrace je, protože za svůj krátký život poznal především prostředí veterin (3x obstrukce tenkého střeva) a ze všeho je dost "paf".
Společně makáme na přivolání, chůzi na vodítku, socializaci,... zkrátka na základech, které potřebuje dohnat.
Až se uzdraví a doroste, rozhodně bude chtít práce víc!
Se psy (obou pohlaví) nemá problém, kočky ho zajímají (ale je u nás 3 týdny a všechny žijí, tak by se snad dal naučit), drůbež rozhodně nedá.
Taky se bojí cizích lidí i předmětů, ale na tom už pracujeme.
Je to pes, který potřebuje ukázat, co je správně a pochválit, nikoli trestat za to, co dělá špatně!
Vzhledem k rodokmenu by byl vhodný na myslivost, stejně tak má potenciál pro pachovky všeho druhu a protože je to opice a rychle se učí od naší smečky, rozhodně si poradí i s mushingovými disciplínami.
Nový majitel by měl být především vyrovnaný, aktivní člověk, s dostatkem času a energie (fyzické i mentální).
+ je potřeba počítat s tím, že Cíťa není a nebude pes na zahradu - nejen kvůli fyzické aktivitě, ale i kvůli jeho potřebě jíst kameny, když se nudí a taky s tím, že je celkově maličko pozadu, potřebuje trochu péče, než vám to začne vracet.

Více informací viz kontakt.
Kontakt: Alžběta Košťálová: 607 123 498 (dočasná péče)
Pes se nyní nachází u Hradce Králové, adopce není akutní a nový domov bude vybírán opravdu pečlivě.


Datum vložení inzerátu: 14.12.2023

POINTER

CHS: Šar-Leh-Dog hledá milující a zodpovědné domovy pro štěňátka tohoto úžasného plemene, která se narodila 26.8.2023 rodičům:
O:Diablo ze Zaječích poli
M: Abby Beskydy pointer Village.
Štěňátka budou mít po rodičích předpoklady pro pracovní i výstavní využití ale hlavně to budou super parťáci pro aktivní lidi. Štěňátka od nás do nových domovů půjdou očkovaná, pravidelně odčervená, čipovaná a s výbavičkou do začátku. Chovatelský servis je samozřejmostí. V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Maj. Šárka Lehovská
mobil: +420 601 556 745


Datum vložení inzerátu: 29.11.2023

IRSKÝ ČERVENOBÍLÝ SETR - ŠTĚŇATA

V polovině ledna 2024 očekáváme "vrh A" Irského červenobílého setra s PP. Jedná se o spojení, ze kterého štěňátka dostanou do vínku výborné povahové, pracovní i exteriérové předpoklady. Štěňátka budou odchovaná v rodině s dětmi, řádně vymazlená a zvyklá na běžný domácí ruch. Dostanou PP, Europas, kupní smlouvu, budou řádně očkovaná, odčervená a čipovaná. Návštěva po domluvě vítána.

Více informací na FB: Petra Štěpánová - Krimová
email: krimova@seznam.cz
tel.+420 725 281 372


Datum vložení inzerátu: 29.11.2023

GORDON SETR - ŠTĚŇATA

Chovatelská stanice Áres Šamarkan nabízí štěňátka gordonsetra.
U štěňat je vysoký předpoklad nejen vloh pro práci, výborného zdraví, správného exteriéru, ale hlavně vyrovnaných a milých povah. Vhodná pro chov, výstavy, canisterapii, agility nebo jen jako super parťák, milý a zábavný rodinný společník.
Návykový mazel, který je s Vámi schopen jít na dlouhý výlet, pomáhat na zahradě, nebo klidně zevlovat na gauči u televize. Do nových rodin budou moci odcházet od druhé poloviny prosince řádně vymazlená, socializovaná.
Budou odchovaná v domě, k dispozici mají samozřejmě i zahradu. Zvyklá na běžný domácí ruch. Při odběru budou očkování, označení mikročipem, vybavení euro passportem a budou pravidelně odčervována. Do začátku dostávají balíček. Naše certifikovaná, rodinná chovatelská stanice se řídí heslem-chov s láskou a respektem. Chovatelské a veterinární poradenství, chovatelský servis, písemná kupní smlouva a pomoc do budoucna z naší strany je samozřejmostí (pro nás i srdeční nutností).
Návštěva po domluvě vítána, nejdříve však od 5 týdne věku miminek.
Rodokmen: ZDE

Více informací na našich webových stránkách www.aressamarkan.com nebo po telefonu +420 702 035 672 či +420 724 137 959


Datum vložení inzerátu: 31.10.2023

NÁVŠTĚV

Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com